Filtruj po

Wyczyść sortowanie

Lampy zewnętrzne w Dekoria Produkty od 1 do 18 z 6 wszystkich

Strona:
 • 1
 • 593.00 zł

  Stojąca latarnia ogrodowa o klasycznym kształcie. Biały kolor i delikatne, metalowe zdobienia nadają jej romantycznego charakteru. Przeznaczona na świecę. Z pomocą tej dekoracji uzyskasz w ogrodzie niesamowicie przytulny efekt. Delikatnie oświetli ogrodową ścieżkę, ławkę lub wejście do domu. Przypadnie do gustu romantycznym duszom. Doskonale prezentuje się z zestawem metalowych mebli ogrodowych. Wymiary: szr. 32cm, gł. 32cm, wys. 160cm. Materiał: metal/ szkło. Kolor: biały...

 • 154.00 zł

  Latarnia Granada wprowadza do wnętrza przytulny nastrój w długie wieczory. Bezpieczna dla palących się świec w domu lub na tarasie.Latarnia to również świetny pomysł na prezent. Do kompletu polecamy mniejszą latarnię z tej serii.Wymiary: podstawa 25 x 25 cm, wys. 46 cm. Materiał: drewno/ szkło.

 • 222.00 zł

  Matalowa, postarzana latarnia z uchwytem.Dekoracyjny i praktyczny element wystroju wnętrza. Pięknie prezentuje się zarówno w nocy jak i w dzień.Wprowadza przytulną atmosferę w domowym zaciszu, nastraja świątecznie w długie zimowe wieczory. Postawiony przed wejściem do domu miło przywita wieczornych gości i podkreśli gościnność gospodarzy. Lampiony to obecnie bardzo popularny element wystroju wnętrza. Wymiary: wys. 37cm, śr. 20cm, śr. podstawy 15cm, wysokość z rączką...

 • 103.00 zł

  Latarnia Granada wprowadza do wnętrza przytulny nastrój w długie wieczory, bezpieczna dla palących się świec w domu lub na tarasie.Latarnia to również świetny pomysł na prezent. Do kompletu polecamy większą latarnię z tej serii.Wymiar: podstawa 18x18cm, wys. 16cm. Materiał: drewno/ szkło. Kolor: biały.

 • 795.00 zł

  Efektowny lampion wykonany z metalu i szkła. Stylizowany na stara lampę naftową. Elegancki i wysmakowany element dekoracyjny, który wniesie do wnętrza odrobinę ciepła i blasku. Posiada poręczny uchwyt. Dobrze zaprezentuje się w towarzystwie innych lampionów i świec. Wymiary: wys. 58cm, śr.30cm.Materiał: metal, szkło.Kolor: srebrny.

 • 209.00 zł

  Wysoki lampion przeznaczony na grubą świecę. Wykonany z drewna i niklowanego metalu z zaokrąglonym daszkiem. Posiada poręczny uchwyt do przenoszenia, wykonany z eco skóry. Pięknie ozdobi wnętrze domu, wprowadzi romantyczną , przytulną atmosferę, postawiony na zewnątrz miło przywita gości. Wymiary: dł. 26cm. szer. 19cm, wys. 42,5cm.Materiał: drewno/ niklowany metal/ szkło.

Produkty od 1 do 18 z 6 wszystkich
Strona:
 • 1
TOP