Filtruj po

Wyczyść sortowanie

Latarnie ogrodowe w Castorama Produkty od 1 do 18 z 5 wszystkich

Strona:
 • 1
 • 498.00 zł

  Latarnia Richelieu jest wysoką lampą idealną do oświetlenia większego terenu. Sprawdzi się na przydomowej posesji zapewniając Ci dobrą widoczność podczas wieczornych powrotów do domu. Odpowiednio zabezpieczona przez działaniem szkodliwych czynników będzie prawidłowo spełniać swoją funkcję również w czasie niekorzystnej pogody.

 • 398.00 zł

  Latarnia Chignik przeznaczona jest do montażu na zewnątrz budynku – wyprodukowano ją ze stali nierdzewnej odpornej na działanie warunków pogodowych. Znakomicie posłuży Ci do skutecznego oświetlenia strefy wejścia do budynku bramy wjazdowej lub ogrodowej ścieżki. Prezentuje się atrakcyjnie w zestawieniu z klasycznymi elementami architektury ogrodowej.

 • 328.00 zł

  Prezentowana latarnia pochodząca z kolekcji Varennes przyda się do rozświetlenia ogrodu o dużej powierzchni. Za jej pomocą nie tylko stworzysz optymalne warunki oświetleniowe wokół swojego domu ale także ozdobisz przestrzeń. Lampa wykonana została w klasycznym stylu który prezentuje się pięknie i doskonale pasuje do romantycznych aranżacji ogrodowych.

 • 248.00 zł

  Dekoracyjna lampa zewnętrzna przystosowana jest do umocowania na ścianie elewacyjnej budynku. Nawiązuje stylistyką do klimatu retro nadając tym samym całej posesji elegancki charakter. Emitowane przez kinkiet światło uprzyjemni czas spędzany na tarasie – będziesz mógł dłużej biesiadować i cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu jak długo zechcesz.

 • 328.00 zł

  Latarnia Varennes jest wysoką lampą w której znajdziesz miejsce na 3 żarówki. Dzięki temu produkt dobrze rozjaśni większą przestrzeń ułatwiając Ci poruszanie się po ogrodzie gdy zapadnie zmrok. Latarnia wykonana została z aluminium oraz szkła które zapewniają jej trwałość natomiast wykończenie w kolorze białym dodaje jej uroku.

Produkty od 1 do 18 z 5 wszystkich
Strona:
 • 1
TOP